22 Ocak 2011’de Gaziantep’te Yapılan UR 2430. Bölge 2. Paylaşım Toplantısına Başkanımız ve Eşi de Katıldılar

Gaziantep Yasemek Rotary Kulübü tarafından organize edilen UR 2430. Bölge 2. Paylaşım Toplantısına Guvernörümüz Kemalettin Erbilgin ve sevgili eşi Meral Hanım’ın yanısıra 2420. Bölge Guvernörü Ahmet Kara ve sevgili eşi Meral ile bölgemizden 55 Rotary Kulübün başkanları, eşleri, çocukları, Bölge Destek Komitesi Başkan ve üyeleri, Guvernör yardımcılarımız da dahil toplam 190 kişi katıldı.

 

22 Ocak 2011 Cumartesi tüm gün yapılan toplantıda 34 kulüp başkanı kendilerine verilen 4 dakikalık sürede, sunumlarıyla önem verdikleri 2 projeyi anlatma ve destek isteme şansına sahip oldular. Toplantının sonrasında Gaziantep’teki 4 Rotary Kulübünün ortak düzenlediği Ocakbaşı toplantılarına katılan Rotaryenlerin birçoğu, Pazar günü de Halep’e yapılan günübirlik geziye katıldılar.

 

Başkanımızın TLG yapan, RYLA yapacak olan ve % 100 PHD olan Rotary Kulüpleri olarak üç kez sahneye davet edilerek alkışlandığı toplantıda, başkanımızın sunumunda vurguladığı kulübümüz tarafından yapılan bölgemizin en yüksek küresel bağış projesi de tüm katılımcılar tarafından alkışlandı.

 

Gaziantep Yasemek Rotary Kulübü başkanı Fatma Yağcı’nın şahsında organizasyonu düzenleyen Gaziantep Yasemek Rotary Kulübünün tüm üyelerine ve ocakbaşılarıyla toplantıya büyük anlam kazandıran Gaziantep’teki diğer Rotary Kulüplerine çok teşekkür ederiz.