Ankara Bahçelievler, Başkent ve Gazi Rotary Kulüpleri Ortak Toplantımız Sonrası Yeni Yıl Kutlamasında Birlikte Eğlendik.

29 Aralık 2010 tarihinde, Çayyolu Minesera Alışveriş Merkezindeki Meşk-i Teras Restoran’da Ankara Bahçelievler, Başkent ve Gazi Rotary Kulüpleri olarak ortak yaptığımız toplantı sonrasında kaliteli müzisyenlerin mükemmel müzikleri eşliğinde hep birlikte yeni yıl kutlaması yaptık. 6. Grup Kulüplerimizden Ankara Rotary Kulübünün aynı akşam Guvernör ziyareti olması sebebiyle katılamadığı geceye üç kulübümüzden misafirlerimizle birlikte 123 kişi katıldı.

Gece 23:50’de aramıza, Guvernörümüz Kemalettin Erbilgin, sevgili eşi Meral hanım, Bölge Guvernör Yardımcımız Serdar Ünlü ve sevgili eşi Nilüfer, 6.Grup Guvernör Yardımcımız Gürkan Olguntürk ve sevgili eşi Rana hanım ile Ankara Rotary Kulübü Dönem Başkanı Metin Kamil Ercan ve sevgili eşi Ümit de katıldılar.

Saat 24:00’de başkanımızın mikrofonla yaptığı sanal yılbaşı geri sayımının ardından, Yılbaşı Pastasını Guvernörümüzle birlikte kestiğimiz gecenin ilerleyen saatlerinde üç kulüp olarak LÖSEV’e bağış yaparak aldığımız masa takvimlerini dostlarımıza yeni yılın ilk hediyeleri olarak dağıttık.

Akdeniz Mezeleri ve ve terastaki mangalda yapılan 123 adet ızgara Çupra’dan oluşan enfes menü, mükemmel konukseverlik ve değerli katkıları için Restoran’ın ortakları Ferhat Koç ve Tunç Girgin’in şahsında tüm Meşk-i Teras çalışlanlarına özverili ve iyiniyetli çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

2011 Yılının Ülkemize ve Tüm Rotary Ailemize Sağlık, Mutluluk ve Güzel Sürprizler Getirmesi Dileğiyle Mutlu Yıllar…