Bölgemiz RYLA Bilgilendirme Toplantısına 17-20 Mart Tarihleri Arasında 66. RYLA’yı Düzenleyecek Olan Kulübümüz de Katıldı.

19 Eylül 2010 tarihinde Ankara Nizapark Otelde RYLA Ana Komite Başkanı Atilla Aksoy ve Komite Üyesi Mustafa Tanışık tarafından düzenlenen RYLA Bilgilendirme Toplantısına Başkanımız Levent Çolak ve sevgili eşi Meriç ile RYLA Organizasyon Komite Başkanımız GDB Abdullah Küreğibüyük de katıldı.

 

Dönem içinde RYLA düzenleyecek 6 Kulübün başkan ve organizasyon komitesi başkanlarının katıldığı son derece etkin ve başarılı toplantının bir bölümüne Guvernörümüz Kemalettin Erbilgin de katıldı.

 

Toplantıya kulübümüzün dışında Trabzon Rotary Kulübü, Adana Güney Rotary Kulübü, Samsun 19 Mayıs Rotary Kulübü, Kızılay Rotary Kulübü, Emek Rotary Kulübü ve Anıttepe Rotary Kulübü katılmışlardır. Bu kulüplerimizden Emek ve Anıttepe Rotary Kulüpleri ortak RYLA düzenleyecek olup, Kızılay Rotary Kulübü ise Interact RYLA’sı düzenleyecektir.

 

Sadece bir kez ara verilerek yaklaşık 5 saat süren interaktif toplantıyı düzenledikleri için RYLA Ana Komite Başkanı Atilla Aksoy ve Komite Üyesi Mustafa Tanışık’a teşekkür ederiz.