GUVERNÖR ZİYARETİ GENİŞLETİLMİŞ YÖNETİM TOPLANTISI

Değerli Rotary Ailemiz,

6 Aralık 2018 Kulübümüz için çok özel bir gündü.

Guvernörün, Guvernör Yardımcısının, Bölge Sekreterinin ve Bölge Görevlilerinin katılacağı Kulüp Asamblesinin Rotary’de ayrı bir önemi vardır.

Uluslararası Rotary tarafından charter almış̧ kulüplerimize nezaketin ve saygının bir ifadesi olarak Uluslararası Rotary Başkanının temsilcisi sıfatıyla Guvernör, Guvernör Yardımcısı ve Bölge Sekreteri ile birlikte Kulüpleri resmen ziyaret etmektedirler.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’ın ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra’nın kulübümüze ziyareti programı içerisinde Genişletilmiş Yönetim Toplantısı yapıldı. Guvernörümüz ve Guvernör Yardımcımız bizlerleydiler.

Saat 18.20’da başlayan toplantımızda Rotaract’larımız ve Interact Başkanımız Itc. Yiğit Bora DOĞRU özellikle kulübümüzün yürüttüğü projeler, dönem içerisinde yapılması planlanan proje ve üyelik hedefleri konusunda Guvernörümüze ve Guvernör Yardımcımıza sunum eşliğinde bilgilendirme yaptılar.

Toplantıya katılan Komite Başkanlarımız üyelik, projeler ve Rotary vizyonu  konusunda fikirlerini paylaştılar.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’a ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra hanımefendiye bu güzel ve anlamlı ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Hayat Sende! Bahçelievler Rotary Kulübü

Her şey seninle güzel.