Toplum Liderleri Geliyor Projemiz öncesinde Dönem Başkanımız Ankara’da yapılan hazırlık toplantısına katıldı

Guvernörümüz Kemalettin ERBİLGİN, Bölge Guvernör Yardımcımız Selahattin DOĞAN, 2430. Bölge TLG Komitesi Başkanı Reşat GÜRKAN ve Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Gönül AKÇAMETE’nin de katıldığı 6. Grup Kulüplerimizle birlikte Gazi Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz 2010-2011 Dönemi TLG Hazırlık Toplantısına, Ankara’dan 5, Ankara dışından 6 olmak üzere toplam 11 kulüp başkanı ve üyeleri katılmıştır.

 

Toplantıda guvernörümüzün açılış konuşmasından sonra, dönemimizde 24 üniversitede yapılması planlanan TLG eğitimlerine ilişkin hazırlık bilgileri ve geçmiş yıllarda yapılan TLG deneyimleri komite başkanı Reşat GÜRKAN tarafından katılımcılara anlatılmıştır.

 

Toplantıda ayrıca Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Gönül AKÇAMETE, geçen yıl Ankara Üniversitesinde yapılan eğitimle ilgili görüşlerini katılımcılarla paylaşmıştır.

 

Toplantı sonrasında, Çankaya Rotary Kulübü Başkanı Hakan KARAALİOĞLU ve sevgili eşi Feza tüm katılımcılara evlerinde bir akşam yemeği vermişlerdir.

 

Toplantıya ev sahipliği yaparak fabrikasını Rotaryenlere açan Çankaya Rotary Kulübü dönem sekreteri Nihat ÖZÖNDER’e ve evlerinde akşam yemeğinde katılımcılara enfes bir gece yaşatan Çankaya Rotary Kulübü Başkanı Hakan KARAALİOĞLU ve sevgili eşi Feza’ya gönülden teşekkür ederiz.