YARI YIL TOPLANTISI, Safranbolu, 22-23 Aralık 2018

Değerli Rotary Ailemiz,

Safranbolu ve Kızılay Rotary Kulüplerimizin organize ettiği Lokum Gibi Yarı Yıl Toplantısı biz başkanlar için mükemmel ve adına yakışır bir organizasyon olarak gerçekleşti. Çok büyük bir emek harcanmıştı.

Kulübümüzün önemli proje ve etkinliklerini toplantılarda paylaştık. Bölgemizdeki tüm kulüplerin muhteşem projelerini zevkle izledik.

Kulübümüzün Bilişim Projeleri Komite Başkanı, Rtn. Melih AŞICI’da toplantıda çok güzel bir sunum yaparak Siber Zorbalık Projemizi tanıttı. Kendisine teşekkür ediyoruz. UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörümüz Rtn. Altan ARSLAN bu projenin bir bölge projesi olmasını istediğini belirtti.

Organizasyonu yapan kulüplerimize, değerli başkanlarımıza, Guvernörümüz Rtn. Altan ARSLAN ve Neslihan’a, Bölge Eğitim Liderimiz Rtn. Murat ÖZ ve Ela’ya, Bölge Sekreterimiz Selcan HAKVERDİOĞLU’na, Guvernör yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN’a ve Esra’ya ve çalışkanlığı ile ön planda olan tüm bölge MoR Ekibine kucak dolusu sevgiler sunuyoruz, teşekkür ediyoruz. Ellerinize sağlık elleriniz dert görmesin.

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.