YENİ ÜYE UYUM KAMPINDAYIZ, 3-4 KASIM ADANA SEYHAN

Değerli Rotary Ailemiz,

Rotary için yeni üyeler ve o üyelerin Rotary’i iyi anlaması çok önemlidir ve hatta kritiktir. Çünkü Rotary’nin geleceği yeni üyeler ve üye eşleridir. Üye eşleri de Rotary’i en az kulüp üyesi kadar iyi bilmelidir. Bu bilgi Rotary’e iki katı güç kazandırmaktadır.

Rotary’de yeni üyelerin kulüplerine adapte olması kadar Rotary’i öğrenmeleri ve Uluslar Arası Rotary Bölgeleri’ni tanımaları önem arz eder.

Bu doğrultuda kulübümüzün yeni üyelerinden Rtn. Ömür ATA ve değerli eşi Badel, 3-4 Kasım Adana Seyhan Oteli’nde, Adana Seyhan Rotary Kulübü tarafından organize edilen yeni üye yum kampına katıldılar.

Yeni Üye Uyum Kampı için, UR 2430. Bölge Guvernörümüz Altan ARSLAN’a ve değerli eşi Neslihan’a, Bölge Eğitim Liderimiz GDG Murat ÖZ ve değerli eşi Ela hanımefendiye, Üyelikten Sorumlu Guvernör Yardımcısı Boğaçhan YILDIRIM ve değerli eşi Leyla’ya ve Adana Seyhan Rotary Kulübü’ne çok teşekkür ederiz.

Yeni üyelerimiz Rtn. Ömür ATA ve Badel bu kampta Rotary bilgilerini tazelediler, yeni Rotary uygulamalarını tanıdılar ve bölgedeki yeni üyeler ile kaynaştılar.

Çok önemli bir Rotary projesi olan Yeni Üye Uyum Kampı’nın bir sonraki durakları, 19-20 Ocak: Alanya, Sidera Otel, 26-27 Ocak: Gaziantep, Grand Otel olacak.

Bu kamplara da yine kulübümüzden yeni üyelerimiz katılacaklar.

HAYAT SENDE!… Bahçelievler Rotary Kulübü

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.