Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüzün 26. Kuruluş Yıldönümünü Coşku İçinde Kutladık

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüzün 26. Kuruluş Yıldönümünü 5 Nisan 2011 tarihinde Limak Ambassador Otel’deki balomuzla kutladık. Dönem Guvernörümüz Kemalettin Erbilgin ve sevgili eşi Meral hanım’ın yanısıra, Geçmiş Dönem Guvernörlerimizden Hasan Akduman ve sevgili eşi Esin, 2012-2013 Dönem Guvernörümüz Murat ÖZ ve sevgili eşi Ela, Bölge Guvernör Yardımcılarımız Serdar Ünlü, Güner İnci ve sevgili eşi Nagihan, Altan Arslan, 6. Grup Guvernör Yardımcımız Gürkan Olguntürk ve sevgili eşi Rana ile kurucu başkanımız rahmetli Berdan Akalın dostumuzun kızı Bülin Akalın, tüm kulüp üyelerimiz, kulübümüzün eski üyeleri ve birçok misafirimiz katıldı.

 

Kuruluş balomuz için başkanımızın hazırladığı 23 dakikalık filmin ardından dönemimizde kulübümüze kazandırdığımız 5. yeni üyemiz olan Eran SÖZEN ve sevgili eşi Füsun’un üye giriş törenlerini gerçekleştirdik. Yeni üyelerimizin PHD törenlerinin ardından PHD rozetine 4. taşı takan Sinan ONAT dostumuz ile bu dönem yeniden % 100 Benefactor ünvanını elde eden kulübümüzde Benefactor olan üyelerimize rozetleri Dönem Guvernörümüz Kemalettin Erbilgin tarafından takıldı.

 

Gecenin ilerleyen saatlerinde tüm geömiş dönem başkanlarımızın birlikte kestiği 26. Kuruluş Yıldönümü pastasının ardından yapılan danslarla, kurulu balomuz son derece neşe içerisinde tamamlandı.

 

Gecede dağıtılan KURULUŞ GAZETEMİZ aşağıdaki linkten okunabilir.

dynamicContent/file/Kurulus_Gazetesi.pdf

 

Balomuza katılabilen ve katkı sağlayan tüm dostlarımıza ve konuklarımıza teşekkür ederiz.