Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü olarak, Rotary Vakfı Polio Fonuna katkıda bulunmak üzere, Kurucu Başkanımız rahmetli Berdan Akalın dostumuzun anısına 2010 – 2011 döneminden bugüne kadar her yıl gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl da geleneksel olarak yedincisini düzenleyeceğimiz, “VII. Berdan Akalın Rotary Bowling Turnuvası” 11 Aralık 2016 Pazar günü saat 14:00 ile 17:30 saatleri arasında Ankara Bilkent Rollhouse Bowling Salonunda yapıldı.
Bu önemli organizasyon komite başkanlığına Gelecek Dönem Başkanı Murat DOĞRU ve Nursun seçildi.
Saygılarımızla