Kulübümüzün Genel Sekreteri Emre ÖZTÜRK dostumuzun gayretleriyle Ankara Rüzgar Tüneline ilk işyeri gezisini gerçekleştirdik. 19 Ağustos 2010 tarihinde yapılması gereken toplantımızı tesisin 17 Ağustos 2010 Salı günü uygun olması nedeniyle 2 gün önce 12:00-13:30 saatleri arasında yaptık. Ankara Gazi Rotary Kulübü ile ortak gerçekleştirdiğimiz işyeri gezimizde tesisin sorumlusu Sayın Süleyman KURUN tarafından değerli bilgiler aktarıldı. Gezi sonunda Sayın KURUN’a bir plaket takdim edildi.
|
||||||