63.su ülkemizde yapılan Rotary Gneçlik Değişim Komitesi Üyelerinin konferansı EEMA, mükemmel organizasyonu, yeni dostluklar, gençlik değişim fırsatları ve harika anılarla sona erdi.
Başkanımız Emre Öztürk, 2017-18 Dönemi Guv.Aday Adayımız Serdar Ünlü ve Kısa Dönem Gençlik Değişim Komitesi Başkanı Abdullah Küreğibüyük ile kulbümüz 3 Rotaryen ile katılım sağladı. Başta Serdar Kelahmet ve Orhan Uludağ olmak üzere emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.