Engin Ünal 2021-2022 Dönem Başkanı Viski Tadım Gecesi, 6 Adet WeWalk Bağışı, 11.Berdan Akalın Bowling Turnuvası, Engelliler Okulu Etkinliği ve Yardımı, İLK SARAN BİZ OLALIM, MEME KANSERİ FARKINDALIK EĞİTİMİ, KIRTASİYE YARDIMI, BÖLGE AFET FONUNA YARDIM VE AFET BÖLGESİNE İÇ ÇAMAŞIRI YARDIMI, 10 ADET BURSİYERİMİZE EĞİTİM DESTEĞİ YAPILMAKTADIR, RYLA SANAT İÇİN BİR GENCİMİZE SPONSOR OLDUK, 154. RYLA ORGANİZASYONU İÇİN 2 ADET BURSİYERİME SPONSOR OLDUK,