Cengiz KAYA 2016-2017 Dönemi Başkanı 2430. Bölge BES ve Asamblesi Organizasyonu Bahçelievler Rotary Ailesi Brunch Projesi Bebeğimle Aynı Bereyi Giyiyorum Projesi Kitap Bağışı Yapmak Projesi Gıda Güvenliği Etkinliğine Katılma Projesi Göz Sağlığı Projesi “Sizin İçin Sanat” Projesi Rotary Vakfı’nın 100.Yılında RC Müzayede’nin 100. Müzayedesine 10 Eser ile Katılmak Projesi 7. Berdan Akalın Turnuvası Projesi Geleceği Şekillendiren Teknolojiler Konferansı Projesi Uzun Dönem Öğrenci Değişimi Projesi Kısa Dönem Öğrenci Değişimi Projesi Şehit Çocuklarına Eğitim Burs Fonu Yaratmak Projesi Engelliler İçin Akülü Sandalye Temini Projesi