Murat Doğru 2018-2019 Dönem Başkanı Rotary MoR Döneme Merhaba Diplomasi ve protokol Resepsiyonu, 6 Temmuz 2018, italya Büyükelçiliği, Ankara ART ANKARA Sanat Projesi Rotary Badem Böğürtlen Projesi 9. Berdan Akalın Geleneksel Bowling Turnuvası Toplumsal ve Ekonomik Kalkınma Projemiz (Süt ve Peynir Üretme Tesisi Kurma, Küresel Bağış) Afrika’ya Ulaşalım projesi Şehit Ailesi Çocuklarına Eğitim Fonu Oluşturulması İçin Uluslararası Kadınlar Derneği İle Ortak Bir Organizasyon SEPSİS ile Mücadele Hayat Kurtarır Projesi Mithat Enç Görme Engelliler Okulu Rotary Çocuk Felcine Son Fonuna Destek Olmak Amacıyla Konser Düzenlenmesi Bir Gönül Gecesi SEPSİS Eğiticiler Eğitimi Semineri Düzenlenmesi Ankara Hematoloji ve Onkoloji Çocuk Hastanesinde Çocuk Hastalara Proje Engelliler İçin Akülü Araba Temini Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Bana Bu Ay Kimi Tanıtıyorsun? Kulüp Rakısı Çevre Yürüyüşü, Rotaract ve Interact Kulüplerimizle Birlikte Atamıza Gidiyoruz Projesi Geleceğimiz Gençlerimiz Rotaractlara Sigarayı Bıraktırma Semineri Ankara’nın Bağları Şarap Tadımı Barış Konferansı