Guvernörlük Devir Teslim Törenine Başkanımız ve Gelecek Dönem Başkanımız Eşleriyle Katıldılar

25 Haziran 2011 tarihinde Samsun’da düzenlenen 2010-2011 Dönemi Guvernör Devir Teslim Törenine Başkanımız Levent Çolak ve sevgili eşi Meriç ile Gelecek Dönem Başkanımız Necil Büyükpamukçu ve sevgili eşi Feride’de katıldılar. Dönem başkanları adına başkanımız Levent Çolak’ın konuşma yaptığı törene, eşler adına, komite başkanları adına, guvernör yardımcıları adına ve Fümer ekibi adına bazı dostlarımızın yaptığı konuşmalar büyük renk kattı.

 

Konferans sonrası çalışmaların da değerlendirilerek ödüllendirildiği toplantıda, Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüze, 2430. Bölge En İyi Web Sitesi Ödülü, Konferans sonrasında da yaptığı çalışmalarla Durmadan Yorulmadan Ödülü, Interact Kulübü Kurulması Ödülleri ile Uluslararası Rotary Başkanı tarafından gönderilen Üstün Hizmet Ödülü ve Üstün Hizmet Yıldızı takdim edildi.

 

Toplantının sonunda önce Başkanlar Devir Teslim Töreni, daha sonra Guvernör Yardımcıları Devir Teslim Töreni, finalde de Guvernör Devir Teslim Töreni gerçekleşti.

 

2010-2011 Dönem Guvernörümüzün Guvernörlük Kolyesi ve Bayrağını 2011-2012 Dönem Guvernörü İsmail Kahyaoğlu’na devretmesinin ardından törenin bitmesiyle, hep beraber sahildeki bir balık lokantasında düzenlenen eğlenceye katıldık.

 

Başkanlarımız ve eşleri, 26 Haziran Pazar sabahı hep beraber yenilen Samsun pidelerinin ardından yola çıkarak Ankara’ya döndüler. Bu mükemmel organizasyona ev sahipliği yapan Samsun Rotary Kulüplerine ve Guvernörümüz Kemalettin Erbilgin ve sevgili eşi Meral’e Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü olarak teşekkür ederiz.