Ankara Bahçelievler Rotary ve Rotaract Kulüpleri olarak Başkent Üniversitesi ile ortak olarak düzenlediğimiz ve daha önce yağışlar nedeniyle iki kez ertelenen I. Ağaç Dikme Şenliğimizi Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsünde 4 Haziran 2011 Cumartesi günü 12:30-14:30 saatleri arasında gerçekleştirdik. Toplamda 1000 adet Karaçam ve Sedir fidanının toprakla buluşturulduğu ve ileriki dönemlerde gelenekselleştirilmesi hedeflenen projemize Rotaractlarımız ile kurulma aşamasında olan Interactlarımız da katıldılar.
Kanal B Televizyonu tarafından da görüntülenen ve Başkent personelinin de katıldığı ağaç dikiminin ardından üniversitedeki çardaklarda çimler üzerinde nefis ızgaralardan hep birlikte yedikten sonra saat 16:00 civarında dağıldık. Etkinliğimize katılabilen tüm Rotaryen, Rotaract ve Interactlarımız ile eşlerimiz ve Başkent Üniversitesi personeline ve bahçıvanlarına sonsuz teşekkür ederiz.