Kastamonu Rotary Kulübü tarafından organize edilen Interact Asamblesi 11-13 Eylül tarihlerinde Kastamonu Daday İksir Otel’de yapıldı. Ana komite başkanı Ece Özen Akan’ın liderliğinde yapılan asambleye İnteract kulübümüzden 3 kişi katıldı.
Kastamonu Rotary Kulübü tarafından organize edilen Interact Asamblesi 11-13 Eylül tarihlerinde Kastamonu Daday İksir Otel’de yapıldı. Ana komite başkanı Ece Özen Akan’ın liderliğinde yapılan asambleye İnteract kulübümüzden 3 kişi katıldı.