IV. Berdan Akalın Rotary Bowling Turnuvamızda Gazi Rotary Kulübümüz Birinci Oldu… Burs Fonumuz Yararına Düzenlediğimiz Turnuvamıza Katılan Tüm Takımlara Teşekkür Ederiz…

 Guvernörümüz Gürkan OLGUNTÜRK ve sevgili eşi Rana hanım ile Gelecek Dönem Guvernörümüz Korhan ATİLLA’nın onurlandırdığı IV. Berdan Akalın Rotary Bowling Turnuvamıza Ankara’dan 15 Rotary Kulübümüz 17 takımla katılırken, Eskişehir’de geçen dönem kurulan Eskişehir Yazılıkaya Rotary Kulübü ve Gençlik Değişim Öğrencilerinden oluşan bir takım ile toplam 19 takım katıldı. Burs fonumuz yararına bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz turnuvamızda Gazi Rotary Kulübü birinci, Emek Rotary Kulübü ikinci, Koru Rotary Kulübü de üçüncü olurken, gelenekselleşen en ilginç kıyafet ödülünü bu yıl Emek Rotary Kulübü kazandı.

 

Turnuvamızda ayrıca, Ankara Rotary Kulübü takımından Ebru ….. En Skorer Bayan, kavaklıdere Rotary Kulübü takımından Rtn. Safa ÜNAL ise En Skorer Bay ödüllerini aldılar.

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ikiyüzün üzerinde katılımcı ve yarışmacıyla bir şenlik havasında geçen turnuvamıza katılan tüm takımlara ve dostlarımıza gönülden teşekkür ederiz.

 

2014 yılının Aralık ayında V. Berdan Akalın Rotary Bowling Turnuvasında buluşmak dileğiyle,

 

Rotaryen sevgi ve saygılarımızla,

Rtn. Levent ÇOLAK & Meriç
Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü
IV. Berdan Akalın Rotary Bowling Turnuvası Organizasyon Komitesi Başkanı

 

TURNUVA SONUÇLARI