Kulübümüz MESLEK HİZMETLERİ ÖDÜLÜ, Kanal D’deki Günaydın Programının yapımcısı ve sunucusu Sayın İrfan DEĞİRMENCİ’ye 22 Ekim Cuma akşamı eşli balomuzda takdim edilecektir.

Geçmiş Dönem Guvernörlerimizin, Değerli Basınımızın ve Hürriyet Gazetesi yazarlarından Yaşar Sökmensüer beyin de eşiyle birlikte katılacağı aynı baloda kulübümüze üyeliğe kabul edilen 3 yeni üyemizin Rotary’e giriş töreni de yapılacaktır.

 

22 Ekim 2010 tarihindeki balonun yapılacağı yer Boğaz Sokak No:19 Kavaklıdere Ankara adresindeki Limak Ambassador Otel olup tören akışı aşağıda bilginize sunulmuştur.

 

19:30 – 20:00 Kokteyl
20:00 – 21:00 Yemek + Canlı Müzik
21:00 – 21:30 Yeni Üyelerin Giriş Töreni
21:30 – 22:00 Meslek Hizmetleri Ödül Töreni
22:00 – 24:30 Canlı Müzik (Grup Rose)
 

 

İrfan DEĞİRMENCİ Kimdir ?

Antalyalı emekçi bir babayla İstanbullu bir annenin son çocuğu. 1977’de doğdu. ”Gazeteci olacak, pek meraklı maşallah” nidalarıyla geçen ilkokulun ardından TED Ankara Koleji’nde ortaokul ve liseyi okudu. Bir ara tiyatrocu olmayı kafasına taktıysa da doğru yolu buldu ve Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne girdi. 7 yıla uzattığı okulunun ilk 3 senesini yerel Ostim TV’de geçirdi. İlk canlı yayınlarını 19 yaşında yaptı. Sonra ”adam akıllı” üniversitesini bitirmesi gerektiğine karar verdi ve okula döndü. Ancak iş peşini bırakmadı. Çok sevdiği öğretim üyesi Taner Kışlalı bir suikaste kurban gidince dönemin ünlü tartışma programı Siyaset Meydanı’na üniversitedeki sıralardan ayağa kalkıp yaşam hakkını savunan bir konuşma yaparak, dikkatleri üzerine çekti. Atv Ankara Bürosu’nda temsilci Baki Şehirlioğlu’nun teklifiyle televizyon muhabirliğine başladı. Ali Kırca ekibiyle birlikte Cem Uzan’ın Star Televizyonu’na transfer oldu. 2 Yıl Star’da çalıştıktan sonra CNN Türk’e geçti. Burada geçen 3 yılın ardından da Mehmet Ali Birand’dan gelen teklifte Kanal D Haber’e geçti. Kendine özgü üslubuyla yaptığı ”İçinden insan geçen” haberleri ”Ankara’nın renkli yüzü” olarak anılmasına neden oldu. Fox Tv’de geniş bir izleyici kitlesine kavuştuktan sonra, şimdilerde Kanal D’de Sabah Haberleri sunmaktadır.