KULÜBÜMÜZÜN 1623. DÖNEMİMİZİN 33. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1623. Dönemimizin 33. Toplantısını 21 Şubat 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %60 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi.

Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, toplantımızın onur konuğu ve konuşmacısı, Zone 20 B Halkla İlişkiler Komitesi Koordinatör Yardımcısı, UR 2440. Bölge GDG. Rtn. Güneş ERTAŞ’a “Rotary Halkla İlişkiler Planını Yaratmak” konulu konuşması için söz verdi.

Konuşmacımız geniş bir Rotary vizyonu çizdi ve örneklerle, görsellerle detaylandırdığı muhteşem sunumunda halkla ilişkilerin önemini vurguladı. Rotary’nin bu konudaki vizyonunu ortaya koyarken kurumsal kimliğe, sürekliliğe ve halkla iliş kilerin hedeflerine dikkat çekti. Konuşmada Rotary’de halkla ilişkilerin bir duayeninin derinliği vardı. Görseller ile detaylandırılmış sunumu izlemeye gelen değerli dostlarımızın tamamı dikkat ve ilgi ile geceye katıldı, sorular sordular ve doyurucu yanıtlar aldılar. Kaçırılmaması gereken bu sunumu Facebook Sayfamız ve Youtube kanalımızda sizler için yayınlıyoruz.

Sunumu ve konuşması sonrasında başkanımız Güneş Guvernörümüze teşekkür belgesini ve bu güne özel küçük anıları takdim etti. İzmir’den bizler için bir günlüğüne Ankara’ya gelerek sunumunu yapan UR 2440. Bölge GDG. Rtn. Güneş ERTAŞ’a çok ama çok teşekkür ediyoruz. Bizleri derinden etkileyen, konuya dikkat çeken muhteşem ve unutulmaz bir sunumdu.

Toplantımızın duyurular bölümünde, 2 Mart’da yapılacak olan eşler toplantısı, 3 Nisan’da İngiltere Büyükelçiliğinde yapacağımız Şarap Tadımı Gecesi ve benzer bölge aktiviteleri vardı.

Sosyal Kalkınma Projenizin gelişmeleri, yarı yıl toplantısını, ocakbaşarı konularında duyurular yapan başkanımız özellikle kulübümüze gösterdiği olumlu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Müteakiben başkanımız, Kaç Yıl Oldu? bölümünde akılda kalan bazı neşeli olaylar sonrasında toplantımızın kapanışına geçildi.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.