6. Grup Kulüpleri olan Ankara, Ankara bahçelievler, Ankara başkent ve Ankara Gazi Rotary Kulüpleri tarafında Gazi Üniversitesi İİBF ve Eğitim Fakültesi 3. sınıf öğrencilerine yönelik olarak 23 Ekim – 26 Aralık tarihleri arasında yapılacak Toplum Liderleri Geliyor projemizin hazırlık toplantıları tüm hızıyla devam ediyor.
09 Ekim’de Gazi Üniversitesi’nde yapılan son toplantıya 4 kulübümüzün başkanları ve TLG komite başkanları da katılmışlardır. Saat 15:00’daki buluşmanın ardından açılış töreninin yapılacağı 400 kişilik 100. Yıl Salonu ve eğitimlerin yapılacağı seminer salonu yerinde incelendi. Daha sonra da saat 20:30’a kadar Gazi Üniversitesi Kırevi Restoranda Taslak Program ve proje hazırlıkları konusunda çalışıldı.
Projeye başvurular be detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz.
https://www.bahcelievlerrotary.org/contentPage.aspx?id=739