Memenizi Korumak Sizin Elinizde Farkında mısınız? Eğitim Seminerimizin İkincisini LÖSEV Çalışanları ve Annelerine Radison Blue Otel’de Gerçekleştirdik

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir dostumuz tarafından yürütülen "Memenizi Korumak Sizin Elinizde Farkında mısınız?" eğitim seminerimizin ikincisini 5 Aralık 2010 Pazar günü saat 14:00-16:00 arasında Ulus’taki Radison Blue Otel’de gerçekleştirdik. LÖSEV Eğitim Genel Müdürü Sayın Güler Karakurumer tarafından organize edilen toplantıya LÖSEV çalışanları ve annelerinden oluşan 85 kişilik bir bayan grubu katıldı.

 

İGLO Dondurulmuş Gıda sponsorluğunda bastırdığımız broşürlerin dağıtıldığı seminerin öncesi ve sonrasında katılımcılara farkındalık anketleri de uygulandı.

 

Seminer sonunda ise anketlerdeki numaralar göre çekilen kura sonucunda 3 katılımcıya Ayşegül Özdemir dostumuzun muayenehanesinde ücretsiz meme muayenesi hediye edildi.

 

Sayın Güler Karakurumer tarafından Ayşegül dostumuza bir teşekkür plaketi de takdim edilen toplantıya başkanımızın yanısıra katılan Gürhan Özdemir dostumuz ve oğlu Gökay Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.