Ankara Bahçelievler Rotary kulübü olarak, Rotaract ve Interact kulüplerimizle birlikte Eymir Gölü Doğa Yürüyüşü ve Çevre Temizliği projesi gerçekleştirilmiştir. Projemize destek veren ve katılan herkese teşekkür ediyoruz.
Ankara Bahçelievler Rotary kulübü olarak, Rotaract ve Interact kulüplerimizle birlikte Eymir Gölü Doğa Yürüyüşü ve Çevre Temizliği projesi gerçekleştirilmiştir. Projemize destek veren ve katılan herkese teşekkür ediyoruz.