TLG Projemizin 23 Ekim’deki Açılış Töreni Öncesinde 6. Grup Rotary ve Rotaract Kulüplerimiz Durum Değerlendirme Toplantısı Yaptı.

Gazi Üniversitesinde 23 Ekim – 26 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Toplum Liderleri Geliyor projemizin 23 Ekim’deki açılış töreni öncesinde 6. Grup Rotary Kulüp Başkanlarımız, TLG ana komite başkan ve üyeleri ile Bahçelievler Rotaract Kulübümüzün Başkanı Füsun Ahıska geniş kapsamlı bir durum değerlendirme toplantısı yaptı.

 

Toplantıda açılış töreni öncesi yapılacak Bayrak Töreni provasından kapanış gala yemeğine kadar birçok konu, Midi Otelde saat 21:00-01:00 arasında yapılan toplantıda karara bağlandı.

 

Diğer kulüplerimizin Rotaract başkanlarının işleri nedeniyle katılamadığı toplantıya katılabilen tüm dostlarımıza ve Gazi Üniversitesi’nden proje sorumlusu Araştırma Görevlisi Çiğdem hanıma çok teşekkür ederiz.

 

Programı aşağıda verilen ve birbirinden değerli konuşmacı konuklarımızın eğitim seminerleri vereceği TLG projemizin açılış töreni sonrasında İGLO Türkiye Başkanı Sayın Caner TUNAMAN konuk konuşmacımız olacaktır.

 

Tüm Rotaryen dostlarımızı, eşlerimizi, Rotaractlarımızı ve misafirlerini açılış törenimize bekliyoruz.

dynamicContent/file/TLG_PROGRAM_GAZI_En_Son_15_Ekim.pdf