Kulübümüzün bu dönem gerçekleştirmeyi planladığı “Çocuklarda Duruş Bozukluğu Eğitimi” projemizin tek ortağı olan Türkiye Fizyoterapistler Derneği’nin üç değerli üyesini toplantımızda konuk ettik. Çağımızın en mühim sağlık sorunlarından biri olan bu konu hakkında bilgilenme fırsatı bulduk.
• Türkiye Fizyoterapistler Derneği – Hayatınıza Renk Katıyoruz (Uzm. Fzt. Murat DALKILIÇ)
• Postural Bozukluklar: Önleme ve Tedavi (Uzm. Fzt. Derya ÖZER)
• Okul Çağı Çocuklarında Omurga Sağlığının Korunması ve Duruş Bozukluğunun Önlenmesi (Uz. Fzt. Gül Deniz YILMAZ)
Birçok üyemizin kendileriyle ilgili sorunlara ve endişeleri giderebildiği sunum için Uzman Fizyoterapist Murat DALKILIÇ’a, Uzman Fizyoterapist Gül Deniz YILMAZ’a ve Uzman Fizyoterapist Derya ÖZER‘a proje ortagımız Türkiye Fizyoterapistçiler Derneği nezninde tesekkürlerimizi sunarız.
Daha detaylı bilgiye http://www.e-fizyoterapist.com adresinden ulaşabilirsiniz.