20 Ocak 2011 Perşembe Günü Guvernörümüz ve Sevgili Eşi Kulübümüzü Ziyaret Ettiler

20 Ocak 2011 sabahı saat 10:00’da Limak Ambassador Otel’de kahvaltı ile başlayan Guvernör Ziyareti Programımızda, Bölge Guvernör yardımcımız Serdar Ünlü ve Nilüfer, 6. Grup Guvernör Yardımcımız Gürkan Olguntürk ile başkanımız ve eşi ilk olarak Sincak F1 Tipi Cezaevinin Mobilya ve Ahşap Atölyesinde Meslek Edindirme Kursunun açılışını yaptılar. Kadri, Haluk, Namık ve Necil başkanlarımızın da katıldıkları açılış sonrasında, cezaevindeki tutuklu ve hükümlüler tarafından yapılan ve üzerinde Guvernör Ziyareti Anısı yazılı bir çini tabak cezaevi yetkililerince Guvernörümüze hediye edildi.

 

Öğlen yemeği yemeden gittiğimiz Rotary Yeşiltepe İlköğretim Okulunda ise bir adet projeksiyon cihazını okula Guvernörümüz ve Guvernör Yardımcılarımızın da katıldıkları bir törenle teslim ettik.

 

Daha sonra gelinen Limak Ambassador Otelde, sırasıyla Rotaract başkanı ve üyeleri, başkanımız ve kulüp üyelerimiz ile Guvernörümüz bir dizi toplantı gerçekleştirdiler. Bu toplantılarla eş zamanlı olarak Guvernörümüzün eşi Meral Hanım da eşlerimizle bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Akşamüstü yapılan toplantılara 12 Rotaract, 26 Rotaryen ve 16 eş katılmış olup, katılabilen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

Akşam saat 20:30’da başlayan akşam toplantımızda ise bu dönemki 4. yeni üyemiz Murat Yakın ve sevgili eşi Özden’in kulübümüze giriş törenlerini gerçekleştirdik. Yeni üyemizin Rotary ve PHD rozetlerini guvernörümüzün, eş rozetini de Meral hanımın takmasından sonra toplantının son kısmında Guvernörümüz ve eşi Meral Hanım birbirinden etkili iki konuşma ile duygu ve düşüncelerini dostlarımızla paylaştı.

 

Başkanımız ve eşinin Guvernörümüz ile eşine Guvernör Ziyareti Anısına takdim ettikleri ufak hediyeler ve toplu fotograf çekimlerinin ardında, Grup Rose eşliğinde yapılan danslarla bir gecemizi daha neşe içinde noktaladık.

 

Organizasyonda büyük emeği olan Kadri Güneş başkanımıza ve Cezaevi projemizin komite başkanı Yaşar Kaynak başkanımıza emekleri ve destekleri için çok teşekkür ederiz.