0 0 Ankara Bahcelievler tarafından Haberler Temmuz 6, 2019 Bugün kulübümüz, bölgemiz ve türk rotaryenleri için önemli bir gündü. Rotary Dünyayı Birleştirir dönem temasıyla 1 temmuzda başladığımız dönemde bugün atamızın huzurundaydık. Ankara Bahcelievler / Yazar hakkında Ankara Bahcelievler tarafından gönderilmiş daha fazla mesaj bir yorum bırakın Cevabı iptal et Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet. Yorum gönder