Dönemimizin 8. KULÜBÜMÜZÜN 1594. TOPLANTISI

06 Eylül 2018 Tarihinde, Holiday Inn Otel Çukurambar’da, Kulübümüzün 1594. Dönemimizin 8. Toplantısını ev sahipliğimizde, STAR Grubu Kulüpleri, Ankara Kavaklıdere, Ankara Maltepe, Ankara Bahçelievler, Ankara Koru ve Ankara Gazi Kulüpleri olarak, ortak toplantı olarak gerçekleştirdik. Kulübümüzden ortak toplantıya yoğun bir katılım ve ilgi oldu 62 kişi idik.

Doğa Koruma Uzmanı Eray ÇAĞLAYAN “Doğa Korumada Öncelikler ve WWF” sunumunu gerçekleştirdi.

Ankara Gazi Rotary Kulübü Başkanımız Kemal KORANEL, Ankara Kavaklıdere Rotary Kulübü Başkanı Akın DERE, Ankara Koru Rotary Kulübü Başkanı Can İLKKURŞUN, Ankara Maltepe Rotary Kulübü Başkanı Eran BAĞLAN şahıslarında tüm STAR Grubu başkanlarımıza ve Guvernör Yardımcımız Rtn.Bekir Sıtkı ASLAN’a Rotaryen saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Başkanımız, diğer başkanlarla birlikte, toplantının resmi kısmını ritüellerimize uygun şekilde çana vurarak açtı. Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Doğa Koruma Uzmanı Eray ÇAĞLAYAN’a “Doğa Korumada Öncelikler ve WWF”  konusundaki konuşması için söz verdi.

Oldukça detaylı ve çevre literatürü ve bilgisi barındıran konuşma sonrasında soru ve cevap kısmında değerli dostlarımız sorular sordular ve doyurucu yanıtlar aldılar.

Başkanlarımız kendisine teşekkür plaketini belgesini takdim etti. Çevre konusunda WWF ile birkaç proje yapacağımızı ifade ettik ve proje detaylarını belirledik.

Teşekkür plaketi sonrasında, toplantının kapanış kısmına geçildi. Başkanımız, tüm dostlarımıza dönem sloganımız olan “İlham Kaynağı Olalım” temasını söyleyerek, her zaman olduğu gibi mutluluk, sağlık ve esenlikler dolu bir hafta dileyerek, ritüellerimize uygun şekilde çana vurarak toplantımızı kapattı.