GUVERNÖR ZİYARETİ EŞLER TOPLANTISI, 6 ARALIK 2018

Değerli Rotary Ailemiz,

6 Aralık 2018 Kulübümüz için çok özel bir gündü.

Guvernörün, Guvernör Yardımcısının, Bölge Sekreterinin ve Bölge Görevlilerinin katılacağı Kulüp Asamblesinin Rotary’de ayrı bir önemi vardır.

Uluslararası Rotary tarafından charter almış̧ kulüplerimize nezaketin ve saygının bir ifadesi olarak Uluslararası Rotary Başkanının temsilcisi sıfatıyla Guvernör, Guvernör Yardımcısı ve Bölge Sekreteri ile birlikte Kulüpleri resmen ziyaret etmektedirler.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’ın ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra’nın kulübümüze ziyareti programı içerisinde eşler toplantısı yapıldı. Guvernörümüz ve Guvernör Yardımcımız her projemizde olduğu gibi yine bizlerleydiler.

Saat 19.00’da başlayan toplantımızda eşlerimiz özellikle kulübümüzün eşlerinin yürüttüğü projeler, dönem içerisinde yapılması planlanan proje hedefleri konusunda Guvernörümüzün değerli eşi Neslihan ARSLAN’a ve Guvernör yardımcımızın eşi Esra ASLAN’a sunum eşliğinde bilgilendirme yaptılar.

Toplantıya katılan eşlerimiz projeler konusunda fikirlerini paylaştılar.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’a ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra hanımefendiye bu güzel ve anlamlı ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Hayat Sende! Bahçelievler Rotary Kulübü

Her şey seninle güzel.