SİBER ZORBALIK, GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI VE ÇOCUK HAKLARI EĞİTİM PROGRAMI

Değerli Rotary Ailemiz,
Siber Zorbalık ve Güvenli İnternet Kullanımı Çocuk Hakları İhlallerinin en fazla yapıldığı alan.

6 Aralık 2018 Kulübümüz için çok özel bir gündü.

Guvernörün, Guvernör Yardımcısının, Bölge Sekreterinin ve Bölge Görevlilerinin katılacağı Kulüp Asamblesinin Rotary’de ayrı bir önemi vardır.

Uluslararası Rotary tarafından charter almış̧ kulüplerimize nezaketin ve saygının bir ifadesi olarak Uluslararası Rotary Başkanının temsilcisi sıfatıyla Guvernör, Guvernör Yardımcısı ve Bölge Sekreteri ile birlikte Kulüpleri resmen ziyaret etmektedirler.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’ın ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra’nın kulübümüze ziyareti programı içerisinde Ankara sıva Kolejinde okuyan 600 öğrenciye Sı̇ber Zorbalık, Güvenlı̇ İnternet Kullanımı ve Çocuk Hakları Eğitimi verildi. Guvernörümüz ve Guvernör Yardımcımız her projemizde olduğu gibi yine bizlerleydiler.

Saat 15.00’da başlayan eğitimde Kulübümüz Üyesi ve Türkiye Bilişim Derneği Yönetiminde bulunan bilişim teknolojileri uzmanı Rtn.Melih AŞICI çok detaylı bir eğitim verdi.

Çocuk Hakları Komite Başkanımız Rtn. Recep Alper AYALP’e bu projede bizzat kendisi de izleyiciler arasında yer alarak gözlemlerde bulundu. Kulübümüze teşekkür etti. Komitemizin yürüttüğü projeler, dönem içerisinde yapılması planlanan proje hedefleri konusunda Guvernörümüze bilgi verdik. Guvernörümüz projenin bölgede yaygınlaşması gerektiğini ifade etti. Bu konuda çalışmalara başladık.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’a ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra hanımefendiye, Çocuk Hakları Komite Başkanımız Rtn. Recep Alper AYALP’e ve Sınav Koleji Yönetimine, TBD Yönetimine ve en başta komite başkanımız Rtn.Melih AŞICI’ya bu güzel ve anlamlı ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Hayat Sende! Bahçelievler Rotary Kulübü

Her şey seninle güzel.