KULÜBÜMÜZÜN 1635. DÖNEMİMİZİN 45. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1635. Dönemimizin 45. Toplantısını 16 Mayıs 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %83 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi. Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, kulübümüzün katıldığı Sınırsız Konferans BAKÜ 2019’dan izlenimlerini değerli dostlarımız ile paylaştı. En başta yönetim olarak ve kulüp olarak bu ödülleri hak ettiğimizi belirtti.

Görseller eşliğinde aldığımız takdirname ve ödüllerden bahseden başkanımız, UR 2430. Bölge yönetiminin ve guvernörümüzün vermiş olduğu ödüller nedeni ile teşekkür etti. Kulübümüz konferanstan bölgemizin verdiği tüm ödülleri Tarih Yazanlar segnemtinde altın olarak aldı, altın başkanlar ödülünü aldı ve MoR, Çoban ve Oregon Takım Yıldızı ödülünü de alarak en üst düzeyde konferansta guvernörümüzden takdir gördü.

Bu sunum sonrasında GDB Rtn. Kadri GÜNEŞ, MoR, Çoban ve Oregon Takım Yıldızından oluşan Yıldız Patch’ini bayrağımıza astı. Kısa bir konuşma yapan Kadri GÜNEŞ, “Bu dönem çok güzel bir dönem geçirdiniz, çalışmalarınız, projeleriniz en üst seviyede idi. Bunu tüm bölgemiz ve kulübümüz üstün hizmetlerinizi gördü. Ayrıca en başta saygınız en üst düzeydeydi. Çok saygılı bir dönem yaşadı kulübümüz…” ifadesini kullandı. Nezaket sanatının ustalarının yer aldığı kulübümüzde en önemli ve anlamlı sözleri yine GDB Rtn. Kadri GÜNEŞ başkanımız ifade etti. Başkanımız kendisine teşekkür etti.

UR 2430. Bölge Guvernör yardımcımız GDB Rtn. Bekir Sıtkı ASLAN muhteşem bir konuşma yaparak kulübümüze teşekkür etti. Başkanımızı takdir ettiğini bu takdiri de Guvernörümüz adına yaptığını belirtti.30 yıllık bir Rotaryen olan guvernör yardımımıza minnettarlığımız ilettik. Kendisi bizleri hiçbir anımızda yalnız bırakmadı, verdiği destek inanılmazdı.

Başkanımız, kulüp projelerimizde gerçekleşen ilerlemelerden, önümüzdeki takvimden, açılış tarihlerimizden bahsetti.

UR vakıf saymanı Rtn. Sangkoo YUN’un ziyaret programındaki memnuniyetini aktardı. Genel kurulumuzda yer alan tüm dostlarımız, projemizdeki başarılı gelişmelerden dolayı başkanımızın şahsında yönetimimize ve Komite Başkanlarımıza ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Gelecek dönem başkanımız Rtn. Mert ÖZMUT Hazırlık Asamblesini Slaytlar eşliğinde sundu. Hazırlık asamblesi ilgi ve dikkatle genel kurulumuzda dinlenildi. Asamble sonrasında başkanımız kendisine her alanda destek olacağını, tüm etkinliklerine katılacaklarını ifade etti.

Ardından toplantımızın kapanışına geçildi. Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

 

bir yorum bırakın