KULÜBÜMÜZÜN 1636. DÖNEMİMİZİN 46. TOPLANTISI-23 MAYIS 2019

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1636. Dönemimizin 46. Toplantısını 23 Mayıs 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %85 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi. Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, GDB Rtn. İrfan KANDEMİR başkanımıza geçmiş olsun dileklerini değerli dostlarımız ile paylaştı.

Hakem, Spor Adamı ve TV Yorumcusu Serdar ÇAKMAN’a “Türk Futbolu Nereye Gidiyor?” konulu sunumu için söz verdi. Serdar ÇAKMAN esprili bir dille, tarihin süzgecinden geçirdiği tecrübeler ile unutulmaz bir Türk Futbolu perspektifi çizdi. Günümüzde dâhi hakemlerin yaşamaya devam ettikleri problemleri özetledi. Çok tecrübeli ve bir o kadar da dünyaya mal olmuş bir spor adamının yorumlarını dikkatle, esprili bölümleri ise neşe ile izleyen dostlarımız toplantı soru ve cevap bölümünde konuşmacımıza sorular sordular ve doyurucu yanıtlar aldılar. Serdar ÇAKMAN yine esprili bir anısı ile konuşmasını sona erdirdi ve kendisine teşekkür belgesini ve anılarımızı kulüp başkanımız takdim etti.

Serdar ÇAKMAN’ın kulübümüze verdiği moral destek inanılmazdı. Kendisi ile anı fotoğrafları çektirdik.

Başkanımız, kulüp projelerimizde gerçekleşen ilerlemelerden, önümüzdeki takvimden, açılış tarihlerimizden bahsetti.

UR vakıf saymanı Rtn. Sangkoo YUN’un ve UR Başkanı Barry RASSIN’in teşekkür mektuplarını sunum eşliğinde aktardı. Genel kurulumuzda yer alan tüm dostlarımız, projemizdeki başarılı gelişmelerden dolayı başkanımızın şahsında yönetimimize ve Komite Başkanlarımıza ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Başkanımız gelebilen dostlarımızın mutlaka kendisi ile birlikte Hamburg Konvansiyonuna gitmesi gerektiğini, ifade etti. Akçakoca ve Adıyaman projelerimizi anlattı, Erzurum’da 27 gence baston vermemizin öyküsünü naklederken GDB Rtn. Namık KODAMAN ve değerli eşi Suna’ya verdikleri çok önemli katkı nedeni ile bir defa daha teşekkür etti.

Ardından toplantımızın kapanışına geçildi. Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

 

bir yorum bırakın