KULÜBÜMÜZÜN 5. EŞLER TOPLANTISINI BİRGÜL KÜREĞİBÜYÜK’ÜN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK

KULÜBÜMÜZÜN 5. EŞLER TOPLANTISINI BİRGÜL KÜREĞİBÜYÜK’ÜN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK

Değerli Rotary Ailemiz,

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüzün en önemli ritüellerinden birisi de eşler toplantısıdır.

2018-2019 dönemindeki beşinci eşler toplantımızı ritüellerimize uygun olarak Geçmiş Dönem Başkanımız Rtn. Abdullah KÜREĞİBÜYÜK başkanımızın eşi Birgül KÜREĞİBÜYÜK’ün ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Muhteşem bir ev sahipliği yapan Birgül KÜREĞİBÜKÜK’ e şükranlarımızı sunuyoruz. Harika ikramlar ve sürprizler hazırlamıştı.

Kendisine ve katılan tüm eşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Muhteşem anılarla eşlerimiz oradan ayrıldılar. Birgül KÜREĞİBÜYÜK’ün özenle ve büyük bir özveri ile yapmış olduğu birbirinden güzel pastalar, kekler ve mezeleri, ikramları tattılar. Anılarını birbirlerine aktardılar ve günceli yorumladılar. Ev sahibimiz çok büyük bir emek ve zaman harcamıştı. Kendisine eşlerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Eşler toplantısı sadece bir araya gelmek değil, kulübümüzün özellikle eşlerinin önderliğinde gerçekleşecek olan projelerinin olgunlaştırıldığı, gençlere, çocuklara ve kadınlara yönelik projelerin planlandığı bir platformdur. Bu doğrultuda kulübümüzün eşlerinin dönem başında planladıkları birçok proje bu önemli günde masaya yatırıldı takvime bağlandı.

Eşler toplantımız, formatına uygun ve ritüellerimiz içinde her ay gerçekleşmeye devam edecek.

Hayat Sende!… Bahçelievler Rotary Kulübü

Her şey seninle güzel.

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

 

bir yorum bırakın