Başkent Üniversitesi, Kanal B Televizyonu ve Müzeler Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğümüz "Rotary Kültür Elçileri" projemiz kapsamındaki eğitimlerimizin ikincisinde Başkent Üniversitesi’nden Dr. Tulga Albustanlıoğlu saat 18:00-21:00 arasında gönüllü kültür elçilerimize eğitim verdi.
Bursiyerlerimiz, Rotaractlarımız ve Üniversiteli gençlerden oluşan Rotary Kültür Elçilerimizin eğitime olan ilgisi son derece yüksek seviyedeydi.