ANKARA BAHÇELİEVLER ROTARY KULÜBÜ ROTARY’NİN ÖNEMLİ HİZMET ÖDÜLÜ OLAN- SIGNIFICANT SERVICE AWARD ÖDÜLÜNÜ ALDI

Rotary Significant Service Award – Rotary Önemli Hizmet Ödülü, yerel toplumdaki önemli bir problemi çözmek için proje ve önemli aktivite yapan kulüplere Rotary Bölgelerinin tanıması ile verilen, kulüp başkanının aday göstermesi, Bölge Guvernörü onayı ve sonrasında Uluslararası Rotary onayı ile gerçekleşen bir ödüldür. Ödül kulübe verilmektedir.

Sadece bir kulüp tarafından yapılan bir hizmet, bir proje olmalıdır. Her başkan sadece bir projeyi aday gösterebilir. Aynı proje iki defa aday gösterilemez. Bir kulüp bu ödülü sadece bir yılda bir defa alabilir.

Biz bu yıl 450 gencimizi ve 35 çocuğumuzu kodlama eğitimi verdiğimiz Bilişim yaz Kampı Projemizi kulüp olarak topluma önemli bir hizmet yaptık diyerek ödüle önerdik. Toplum hizmetleri, eğitim, istihdam, ekonomik gelişme sağlayan çok boyutlu ve TBD ve TOBB üniversitesi gibi önemli ortakları olan bir projemizdi.

Bu önemli ödüle Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüz 2018-201 döneminde topluma önemli bir hizmet yaptığımız için layık görülmüştür.

Guvernör Yardımcımız Rtn. Bekir Sıtkı ASLAN ve Esra bizi doğru yönlendirerek adaylığımız konusunda çok büyük destek olmuşlardır. Kendilerine teşekkür ederiz.

Ancak en büyük teşekkürü kulübümüz adına, bu önemli ödüle bizleri layık gören Guvernörümüz Rtn. Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’a yapmak isteriz.

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle,

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü

bir yorum bırakın