ROTARYEN NECİL BÜYÜKPAMUKÇU, ROTARY HİZMET ALANI ÖDÜLÜ – AVENUES OF SERVICE ÖDÜLÜNÜ GUVERNÖRÜMÜZÜN ELİNDEN ALDI, 27 HAZİRAN 2019

Rotary Hizmet Alanı Takdir Belgesi çok özel bir ödüldür. Bu ödül programı, Rotary idealinin dünyadaki Rotary kulüp üyelerinin verdikleri hizmetlerin üzerine kurulu olduğunu kabul ederek, bir Rotaryen’in üstün başarı ve hizmetini takdir etmektedir.

Rotary Hizmet Alanı Takdir Belgesi, Rotary kulüplerinin Rotary’nin Beş Hizmet Alanında olağan üstü işler yapan kulüp üyelerinin şahsına verilmektedir.

Rotary Hizmet Alanı Takdir Belgesi’nin amacı, Rotaryenlerin projelerde ve hizmet alanlarında ihtisaslaşmasını ve gayret göstermelerini teşvik etmektedir.

Bir Rotaryen bu takdir belgesini bir defa alabilir. Her başkan sadece bir Rotaryeni aday gösterebilir. Aynı Rotaryen iki defa aday gösterilemez. Bir kulüp, bir üyesini bu ödüle sadece bir yılda bir defa önerebilir.

Seçim yöntemini kulüp belirlemektedir. Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüz, seçimi Başkanımız Murat DOĞRU’nun önerisi ile Yönetim Kurulumuzda yaparak, GDB Rtn. Necil BÜYÜKPAMUKÇU’yu aday olarak tespit etmiştir. Kulüp Başkanımızın önerisi, Bölge Guvernörümüzün uygun görmesi ve UR’nin uygun görüşü ile ödül verilmiştir.

Rotary Hizmet Alanı Takdir Belgesi’ni alan GDB Rtn. Necil BÜYÜKPAMUKÇU, Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüz’de 2018-2019 döneminde Toplum Hizmetleri konusunda önemli çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalar Guvernörümüz tarafından takdire şayan olarak nitelendirilmiştir.

Guvernör Yardımcımız Rtn. Bekir Sıtkı ASLAN ve Esra bizi doğru yönlendirerek adayımız konusunda çok büyük destek olmuşlardır. Kendilerine teşekkür ederiz.

Ancak en büyük teşekkürü kulübümüz adına, bu önemli ödüle GDB Rtn. Necil BÜYÜKPAMUKÇU’yu layık gören Guvernörümüz Rtn. Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’a yapmak isteriz.

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle,

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü

bir yorum bırakın