BAHÇELİEVLER ROTARY EŞLERİ POP UP ALIŞVERİŞ FESTİVALİNDE 2-3-4 KASIM, NEXT LEVEL

Değerli Rotary Ailemiz,

Her şey seninle güzel Bahçelievler Rotary Kulübü…

Bahçelievler Rotary Kulübü Eşleri yine muhteşem bir projeye imza attı.

2-3-4 Kasım’da NEXT LEVEL Alışveriş Festivalinde SERÇEV ve Polio yararına kulübümüz eşleri tarafından tasarlanan ve üretilen hediyelik eşyaların satışını yaptık.

Tüm Eşlerimizin ve Rotary Ailemizin katılımı ile Pop Up Alışveriş Festivali Organizasyonu, NEXT LEVEL AVM Podyum katında 2-3-4 Kasım 2018’de gerçekleşti.

Eşlerimiz kendi el emekleri ile ürettikleri birbirinden güzel ve beğeni alan kapı süsleri, şamdanlar, çantalar, yılbaşı süsleri, şaraplıklar, yastıklar ve hediyelik eşyaları sattılar.

Elde edilen gelir SERÇEV kapsamında Serebral Palsili çocuklar ve Rotary’nin en önemli hedeflerinden olan POLIO mücadelesine harcanacak.

Nu uğurda aylarca süren zorlu bir üretim aşaması gerçekleşti. Eşlerimiz yoğun çalışmalar sergilediler, her hafta başka bir evde buluştular ve kendi tasarımları olan muhteşem ürünler ürettiler.

Bu organizasyonun gerçekleşmesinde NEXT LEVEL AVM ve onun Genel Müdüresi Zeynep KOÇ çok kritik bir rol üstlendi. Kendisine ve eşi Ferhat KOÇ’a çok teşekkür ediyoruz, tedavi edilecek çocuklarımız adına şükranlarımızı sunuyoruz.

HAYAT SENDE!… Bahçelievler Rotary Kulübü