KULÜBÜMÜZÜN 6. EŞLER TOPLANTISINI NEXT LEVEL BIF CHEFS’DE GERÇEKLEŞTİRDİK

Değerli Rotary Ailemiz,

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübümüzün en önemli ritüellerinden birisi de eşler toplantısıdır.

2018-2019 dönemindeki son eşler toplantımızı ritüellerimize uygun olarak bir kafe’de NEXT LEVEL BIG CHEFS’de 15 HAZİRAN’DA gerçekleştirdik. Harika bir organizasyondu.

Katılan tüm eşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Muhteşem anılarla eşlerimiz oradan ayrıldılar. Eşlerimiz Rotary ile ilgili anılarını birbirlerine aktardılar ve günceli yorumladılar. GDG Rtn. Malik AVİRAL Guvernörümüzün değerli eşi Mihriban AVİRAL’de bizlerleydi. Ayrıca Avukat Metin İlkay ÇİMEN’in değerli eşi Selin ve Üretkeniz Biz Kadın Girişimci Kooperatifi Başkan Yardımcısı Suna Sarıoğlu’da bizlerleydi. Aramıza katılmışlardı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Eşler toplantısı kulübümüz için sadece bir araya gelmek değil, özellikle eşlerinin önderliğinde gerçekleşecek olan projelerinin olgunlaştırıldığı, gençlere, çocuklara ve kadınlara yönelik projelerin planlandığı bir platformdur. Bu doğrultuda kulübümüzün eşlerinin dönem başında planladıkları birçok proje bu önemli günde masaya yatırıldı yapılanlar yorumlandı başkanımızın eşi Nursun’a dönem içindeki yoğun çalışmaları nedeni ile teşekkürler alındı.

Hayat Sende!… Bahçelievler Rotary Kulübü

Her şey seninle güzel.

Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

 

bir yorum bırakın